Prvý krát s oboma deťmi

Autor: Silvia Weisová | 22.8.2016 o 16:30 | Karma článku: 2,93 | Prečítané:  781x

     Mali to byť 4 kilometre. Ľahkým tempom, nenáročná potulka po okolí. Veď aj oni majú dieťa. Ale zrejme nie je úplne OK  orientovať sa podľa niekoho, kto si dá pred raňajkami dvanástku.

     Mali to byť 4 kilometre. Ľahkým tempom, nenáročná potulka po okolí. Veď aj oni majú dieťa. Ale zrejme nie je úplne OK  orientovať sa podľa niekoho, kto si dá pred raňajkami dvanástku. Nie chladenú, ale pekne odbehnutú, alebo miesto nedeľného gaučingu hybaj Rača Kamzík a späť.

     Dychčala som horšie ako pekelný pes. Niežeby som sa sťažovala. Blato sa z topánok umyje, škrabance od malinčia okupujúceho len veľmi mierne prešľapaný chodník sa zahoja, oči stípajúce potom to tiež prežili. Len svaly frfľajúce, že miesto nosenia požívatín k počítaču nesú deti hore kopcom, sa budú sťažovať ešte 2 dni. Len tak, aby sa nezabudlo. Ešteže večer sa dá doplniť pražená slanina miesto tej, ktorú z Teba vypražilo slnko cez obed.

     Mali to byť 4 km. Podľa predinfarktového stavu mojho muža 18. Podla triezvejšieho odhadu neovešaného spoluturistu do 10. Za iných čias som zvládla viac km, s väčšou záťažou, v horšom teréne a za protivnejšieho počasia. Tie iné časy neboli až tak dávno, ale po dvoch rozmnoženiach sa mi to príde ako 350 rokov. A tak som z tej "nenáročnej" prechádzky mala veľmi unavený pocit. Dobrý pocit. Skvelý pocit.

     Vo vzduchu cítiť prísľub zmeny. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?